Roovee, czyli rower jako technologia przyszłości Firma polska, profesjonalna i z pasją.

Kim jesteśmy?

Grupą polskich specjalistów od inżynierii, informatyki i designu. Rzuciliśmy wyzwanie wielkim, zagranicznym grupom biznesowym, tworząc własny system rowerów miejskich.

Co nas wyróżnia?

Całkowicie polska myśl technologiczna, produkcja i kapitał, co na dłuższą metę dodatkowo wspiera społeczności, z którymi i dla których pracujemy.

Dlaczego to robimy?

Bo uważamy, że rowery to technologia przyszłości. To wynalazek, który ma już prawie 200 lat, ale dopiero teraz możemy zarządzać nim na dużą skalę. To właśnie myślenie o rowerach jako systemie, a nie czymś z siodełkiem i kierownicą, jest prawdziwą innowacją.

Widzimy to tak:

jeśli coś truje ludzi, ich jedzenie i ich planetę, nie jest nowoczesne. Jeśli coś zapycha ulice każdego ranka i każdego południa, stresując mieszkańców stojących w korkach, to nie jest nowoczesne.

Nowoczesność, która polega na stresie i zanieczyszczeniu, to nie żadna nowoczesnośc, tylko niewygoda. Usterka, którą możemy usunąć.

Korki są niewygodne. Szukanie parkingu jest niewygodne. Życie z konsekwencjami zatrucia środowiska jest nawet więcej niż niewygodne, staje się niebezpieczne.

Dlatego Roovee ma być wygodne, i to dla wszystkich, a nie kosztem kogoś: pieszych, rowerzystów, kierowców, samorządów, a wreszcie dla całej planety.

Oferujemy

  • system sprawdzony w wielu miastach
  • dopracowaną, polskojęzyczną aplikację (wygoda dla seniorów czy osób mniej oswojonych z nowoczesnymi narzędziami)
  • szybko reagujący serwis (kolejna korzyść ze współpracy z firmą lokalną, bez centrali w innym kraju)
  • dopracowany design całego systemu (od rowerów, przez stojaki, aż po elektronikę)
  • pełen nadzór nad działaniem systemu Roovee
  • przyjazną atmosferę od pierwszego dnia
Co sądzisz o takim podejściu?